Co nás trápí

Díky vaší podpoře můžeme Elišce přispívat na drahé lázně a cvičení v neurorehabilitačním centru. Získané finanční prostředky jsou také použity na léky i léčbu a další pomůcky, které jsou potřebné, abychom malé Elišce zachovali lepší život, mohli se o ní každý den starat a dopřát ji každý den kvalitnější, hezčí, plný lásky a příjemných pocitů. Eliška potřebuje spoustu pomůcek a péče:

  • Speciální stravu a drahé léky
  • Cvičení a terapie v neurorehabilitačním centru
  • Pomůcky pro rehabilitace i běžný život
  • Finančně nákladné pobyty v lázních
  • Neustálou každodenní péči

Naše Eliška díky mravenčí každodenní práci dělá konečně pokroky. Má ochablé svaly a cvičení je pro ni velmi důležité. Eliška ale stále nechodí, i když dokáže sedět, nemluví, neoblékne se, nenají se sama, potřebuje neustálou péči jako malé miminko. Ve speciálním stojanu se Eliška dokáže postavit i na nohy. Protože má ale ochablé svalstvo, bude trvat mnoho měsíců i let, než dojde k nějakému většímu posunu. Eliška je ale velká bojovnice. Potřebuje spoustu rehabilitací, pomůcek a různých terapií, které jí můžeme dopřát pouze s vaší pomocí. Potřebujeme zmírnit příznaky nemocí:

  1. Dandy-Walker varianta
  2. Westův syndrom
  3. Svalová hipotonie
  4. Křečové epileptické záchvaty a salaamové křeče
  5. Rozvoj mentální retardace

Stav naší Elišky už úplně nezměníme, můžeme jej ale zmírnit a pomoci jí v jejím vývoji. Na světě jsou ještě i věci, které zněmit můžeme a to například tím způsobem, že přispějeme na drahou léčbu. Jako lidé máme totiž neuvěřitelnou moc. Stačí chtít něco udělat a chtít pomoci. A právě i zdánlivě malou pomocí někomu může zněmit nebo zachránit celý život. Pokud patříte mezi lidi s dobrým srdcem a chcete Elišce pomoci, tak to jednoduše může udělat. Příspěvky na pomoc druhému se dávají právě proto, že jde o vážné věci. Můžete pomoci ostatním lidem v nouzi. Díky vaší podpoře můžeme Elišce přispívat na drahé lázně, léčbu a další pomůcky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.