Jak pomoci

Eliška se narodila jako zdravá, ale její nemoc se rozvinula vlivem reakce na očkování. Westův syndrom je nebezpečný typ epilepsie, na kterou je potřeba vynaložit mnoho finančních prostředků. V kombinaci s další nemocí, jako je Dandy-Walker varianta, je situace ještě mnohem složitější. Osud měl s Eliškou asi jiné plány. Jsou věci, které už asi nezměníme, ale i věci, které můžete zněmit i vy tím, že nám přispějete na drahou léčbu. Eliška v tuto chvíli potřebuje.

  • Speciální stravu a finančně nákladné léky
  • Finanční prostředky na každodenní cvičení, rehabilitace a terapie v neurorehabilitačním centru
  • Příspěvky na rehabilitační pomůcky a pomůcky pro běžný život
  • Finanční pomoc na nákladné pobyty v lázních
  • Prostředky pro neustálou každodenní péči, kdy se o ni musí neustále někdo celodenně starat

Každý z vás má neuvěřitelnou moc a může Elišce pomoci žít kvalitnější život. Stačí s tím chtít něco udělat a někomu to může zněmit nebo zachránit celý život. Pokud chcete přispět, kontaktujte nás emailem nebo telefonem. Pokud místo přispění na náš účet budete chtít zakoupit konkrétní pomůcku nebo zaplatit pobyt v lázních, neboť je to pro vás jistota toho, že jde o konkrétní pomoc, napište nám nebo zavolejte. Za jakoukoliv pomoc jsme vděční. Díky vám se nám daří každý den o kousek lépe zvládat:

  1. Dandy-Walker varianta
  2. Westův syndrom
  3. Svalovou hipotonii a zpevňovat svaly se zapojením rozvoje motoriky
  4. Mírnit křečové epileptické záchvaty, salaamové křeče a rozvíjet koordinovat svaly
  5. Potlačovat důsledky mentální retardace a posouvat mentální rozvoj

Budeme zveřejňovat fotografie zakoupených pomůcek i Eliščiny pokroky, abyste i vy mohli s námi sdílet radost z Eliščina zlepšeného stavu a pokroku. Dáky vám bude pak Eliška schopna samostatnějšího pohybu, bude zvládat více úkonů sama a posune se ve fyzickém i mentálním vývoji vpřed. Eliška je velká bojovnice a my bojujeme s ní. Věříme, že spolu s vámi to dokážeme a její stav se bude s každým dnem o kousek zlepšovat. Rodiče nemocné Elišky se tímto webem snaží své dceři pomoci. Zkuste je podpořit a pomozte jí i vy.

Finanční pomoc

Naše číslo účtu u Asociace rodičů dětí s DMO je 2200839504/2010 a můžete jej používat pro finanční dary, které budou použity pro Elišku na úhradu intenzivní rehabilitace, případně kompenzačních pomůcek.

Zde je k dispozici vzor darovací smlouvy Asociace rodičů dětí s DMO na pomoc Elišce:

Vzor darovací smlouvy Asociace rodičů dětí s DMO na pomoc Elišce

Děkujeme vám!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.